Szczegóły

15 lutego 2024

PZU rozwija ofertę indywidualnych ubezpieczeń na życie. Ruszyła sprzedaż ubezpieczenia PZU Pakiet na Życie i Zdrowie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, PZU wprowadził do swojej oferty nowy produkt – PZU Pakiet na Życie i Zdrowie. To ubezpieczenie, które zapewnia wypłatę świadczenia dla bliskich w razie śmierci osoby ubezpieczonej, a także szereg świadczeń pieniężnych oraz usług medycznych i asisstance w razie ciężkiej choroby i następstw nieszczęśliwych wypadków.

Rynek ubezpieczeń stale ewoluuje, a klienci poszukują coraz różnorodniejszych rozwiązań. Ta inicjatywa doskonale wpisuje się w naszą strategię biznesową i pozwala skutecznie odpowiadać na potrzeby kolejnej grupy klientów – podkreśla Małgorzata Skibińska, dyrektor Grupy PZU, szefowa Pionu Produktów

Różnorodność potrzeb klientów determinuje tworzenie zróżnicowanych ofert. Dlatego pakiety oferowane w ramach ubezpieczenia różnią się zakresem ochrony oraz wysokością świadczeń i składki – tak, aby odpowiadały na różne potrzeby, były dopasowane do wieku i sytuacji życiowej. Niezależnie, czy klient chce ubezpieczyć tylko siebie, czy objąć ochroną również dzieci i małżonka albo partnera znajdzie w ofercie odpowiedni zakres ochrony.  

Jednym z wyróżników ubezpieczenia PZU Pakiet na Życie i Zdrowie jest możliwość zakupu pakietu z opieką medyczną dla ubezpieczonego oraz jego małżonka albo partnera życiowego. Klienci mogą korzystać z usług w nowoczesnych, dobrze wyposażonych placówkach medycznych PZU Zdrowie oraz w placówkach partnerskich w całej Polsce.

– Nie ograniczamy się jedynie do świadczeń finansowych. Oferujemy także opiekę medyczną oraz usługi assistance, takie jak np. druga opinia medyczna zagranicznego specjalisty w razie ciężkiej choroby czy pomoc psychologa oraz organizacja i pokrycie kosztów rehabilitacji w razie następstw nieszczęśliwego wypadku. Nasi doświadczeni doradcy ubezpieczeniowi zapewniają wsparcie w dopasowaniu zakresu ochrony do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Pakiety różnią się zakresem świadczeń, sumą ubezpieczenia i wysokością składki, zapewniając możliwość wyboru najlepszej oferty – mówi Małgorzata Skibińska.

 Wprowadzenie pakietowego ubezpieczenia na życie to kolejny krok PZU, by dostarczać kompleksowe rozwiązania, które będą w pełni odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów.