Wyjeżdżasz na wakacje? Pomyśl o domu.

Wakacje już za chwilę! Jeśli planujesz wyjazd, pamiętaj o dobrym ubezpieczeniu domu i podróży. Dzięki polisom PZU Dom i PZU Wojażer łatwo zapewnisz sobie kompleksową ochronę i upragniony spokój. Rusza druga odsłona kampanii marketingowej ubezpieczenia PZU Dom połączona z promocją polisy PZU Wojażer.

Dobra polisa turystyczna to podstawowy element wyposażenia każdego urlopowicza. Zgubiony bagaż, wypadek, choroba –  w podróży wszystko może się zdarzyć - dlatego warto wcześniej pomyśleć o ubezpieczeniu, które w razie nieprzewidzianych wydarzeń pomoże wybrnąć z kłopotów bez ponoszenia dużych kosztów.

Polisa PZU Wojażer adresowana jest, przede wszystkim, do osób podróżujących za granicę. Ubezpieczenie zapewnia organizację pomocy medycznej i pokrycie jej kosztów m.in. leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego, transportu medycznego w miejscu pobytu, usługi transportowej do kraju oraz ewentualnego poszukiwania ubezpieczonego. Gwarantuje też zapewnienie usług assistance w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłej choroby podczas podróży, np. dosłanie niezbędnych rzeczy osobistych, wizytę bliskiej osoby czy opiekę nad dziećmi lub osobami niesamodzielnymi. Dodatkowo do umowy można dokupić  ubezpieczenie NNW, OC w życiu prywatnym czy bagażu podróżnego lub ubezpieczenie od dodatkowych ryzyk np. jeśli planujemy uprawiać  sporty wyczynowe.

Turyści mogą dokupić również dodatkowe ubezpieczenie do Wojażera – Kontynuację leczenia po podróży. Kontuzje, niestety, nie są rzadkością, dlatego dobrze się zabezpieczyć. W razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania na wyjeździe, po powrocie do Polski będzie można skorzystać z leczenia, badań ambulatoryjnych, rehabilitacji bądź operacji chirurgicznej. W ramach dodatkowej opcji PZU zorganizuje i pokryje koszt leczenia w Polsce ubezpieczonego, jeśli zgłosi taką potrzebę do Centrum Pomocy w ciągu 14 dni po powrocie z podróży, podczas której doszło do kontuzji czy nagłego zachorowania. Przy nagłej chorobie ubezpieczony może liczyć na 4 konsultacje lekarskie oraz zabiegi ambulatoryjne i badania diagnostyczne. Ponadto ubezpieczony sam może wskazać placówkę z sieci PZU Zdrowie i określić, kiedy chce skorzystać z konsultacji lekarza.

Latem nie zapomnijmy też o ochronie naszego mieszkania. Polisa PZU Dom, już w podstawowym zakresie ubezpieczenia, gwarantuje bardzo szeroką ochronę majątku, w tym od ognia, powodzi, zalania czy huraganu oraz szybką pomoc fachowca w ramach ubezpieczenia assistance. Dodatkowo - w wariancie „Od Wszystkich Ryzyk” – zapewnia naszym klientom ochronę nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach np. gdy wskutek przerwy w dostawie prądu zepsują się produkty przechowywane w lodówce lub podczas remontu w mieszkaniu sąsiada z naszej ściany odpadnie tynk.

Podczas kampanii marketingowej ubezpieczenia PZU Dom i PZU Wojażer realizowane będą szerokie działania 360° - w telewizji (spoty 30 i 15 sekundowe), radiu, prasie, Internecie, w oddziałach PZU oraz u agentów. Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja VML, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Uniwersal McCann.  Od połowy czerwca - przez miesiąc - planowana jest też dodatkowo wspólna akcja specjalna wraz z  Allegro. Szczegóły już niedługo!

Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są na stronie dom.pzu.pl . Za jej przygotowanie odpowiada agencja VML, a Clickad Interactive wspiera kampanię w ramach działań performance.

Załączniki