Weź ochronę domu we własne ręce

Wyruszasz w podróż? Pomyśl o domu i ubezpiecz go szybko i wygodnie. Polisa PZU Dom gwarantuje szeroki zakres ochrony majątku, a dodatkowo pakiet usług assistance zapewniający szybką pomoc fachowców w przypadku awarii w mieszkaniu. Kampania marketingowa ubezpieczenia PZU Dom ruszyła 8 maja i potrwa do końca sierpnia.

Kampania pokazuje jak ważne jest branie życia we własne ręce i podejmowanie decyzji, które mają istotny wpływ na to co ważne, czyli nasze życie, rodzinę i majątek. Jest to kontynuacja komunikacji wizerunkowej marki PZU, która efektywnie pomaga klientom w rozwiązywaniu problemów w wielu obszarach i na każdym etapie życia. Głównymi produktami kampanii, w dwóch odsłonach będą ubezpieczenia PZU Dom i PZU Wojażer, a od połowy czerwca przez miesiąc, planowana jest dodatkowo wspólna akcja specjalna wraz z Allegro. Szczegóły już niedługo!

Gdy jesteśmy w podróży często nasz dom „zostaje” bez opieki, dlatego dobrze go ubezpieczyć. Polisa PZU Dom już w podstawowym zakresie ubezpieczenia gwarantuje bardzo szeroką ochronę majątku  w tym od ognia, powodzi, zalania czy huraganu oraz szybką pomoc fachowca w ramach ubezpieczenia assistance. Dodatkowo - w wariancie „Od Wszystkich Ryzyk” – zapewnia naszym klientom ochronę nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach np. gdy wskutek przerwy w dostawie prądu zepsują się produkty przechowywane w lodówce lub podczas remontu w mieszkaniu sąsiada z naszej ściany odpadnie tynk.

Ubezpieczeniem PZU Dom mogą być objęte nie tylko dom, mieszkanie czy wyposażenie nieruchomości, ale również infrastruktura posesji np. ogrodzenie, grille murowane, czy rośliny ogrodowe. Pakiet daje również możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń chroniących domowników np. gdy ulegniemy wypadkowi podczas jazdy na rowerze (ub. następstw nieszczęśliwych wypadków) lub gdy wyrządzimy nieumyślnie komuś szkodę np. gdy wózkiem sklepowym uszkodzimy zaparkowany samochód pod hipermarketem (ub. odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym) lub gdy po nagłym zachorowaniu skutkującym hospitalizacją będziemy potrzebować konsultacji lekarskich lub wykonać badania diagonostyczne (ub. Asystent zdrowotny). Coraz większą popularnością cieszy się również ubezpieczenie ochrony prawnej, z którego można skorzystać, jeżeli potrzebujemy porady lub interwencji prawnika np. w sytuacji, kiedy pojawią się kłopoty ze zwrotem towaru w ramach gwarancji.

Przed planowanym urlopem oprócz zabezpieczenia majątku warto pomyśleć również o własnym bezpieczeństwie. Zgubiony bagaż, wypadek, choroba – w podróży wszystko może się zdarzyć. Dlatego też warto wcześniej pomyśleć o ubezpieczeniu PZU Wojażer, które w razie nieprzewidzianych wydarzeń, pomoże wybrnąć z kłopotów bez ponoszenia gigantycznych kosztów.

Podczas kampanii realizowane będą szerokie działania 360° - w telewizji (spoty 30 i 15 sekundowe), radiu, prasie, Internecie, w oddziałach PZU oraz u agentów. Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja VML, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Uniwersal McCann.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są na stronie dom.pzu.pl. Za jej przygotowanie odpowiada agencja VML, a Clickad Interactive wspiera kampanię w ramach działań performance.

Załączniki