Szczegóły

Kontakt dla mediów

Biuro Prasowe

PZU Grupa PZU

rzecznik@pzu.pl

tel.: (022) 582 58 07

04 marca 2019

Praktycznie – fantastycznie. Płatne praktyki w PZU

4 marca PZU rozpoczyna kampanię Praktycznie – fantastycznie, której celem jest dotarcie do studentów i absolwentów uczelni wyższych z ofertą praktyk letnich oraz budowanie wizerunku PZU jako atrakcyjnego pracodawcy.

Kampania jest kontynuacją działań employer branding PZU realizowanych pod hasłem „Jedna praca – dwa wymiary”. Pierwszym wymiarem jest zdobywanie doświadczenia w prestiżowej i innowacyjnej firmie, będącej liderem na rynku finansowym. Drugi wymiar podkreśla perspektywy zawodowe, jakie można dzięki temu zyskać. Jednocześnie zachęca kandydatów do realizowania swoich ambicji i rozpoczęcia kariery w instytucji, która niesie pomoc klientom w ważnych i trudnych momentach ich życia.

Chcemy dotrzeć do studentów oraz absolwentów, czyli osób wkraczających dopiero do świata zawodowych wyzwań. Stoją oni przed wyborem jednej z wielu dróg swojej kariery, próbują sił nie ograniczając się ani w podejmowanych wyborach ani w realizacji marzeń. Praktyki w firmie o tak rozpoznawalnej marce jak PZU pozwolą im zdobyć cenione umiejętności i zyskać fantastyczne perspektywy na przyszłość – powiedziała Anna Wróbel, dyrektor ds. rozwoju organizacji w Grupie PZU.

To już 8. edycja programu płatnych praktyk. Na zainteresowanych czeka 50 różnych ofert w wielu obszarach biznesowych firmy. Będą mogli zdobyć praktyczną wiedzę m.in. z zakresu finansów, inwestycji, IT, sprzedaży, obsługi szkód i świadczeń, komunikacji i marketingu, zarządzania ryzykiem, audytu wewnętrznego, obsługi prawnej oraz rozwoju aplikacji mobilnych.

Praktyki letnie rozpoczynają się w lipcu i potrwają 3 miesiące. Duża część z nich odbędzie się w Centrali PZU w Warszawie, ale dostępne będą również oferty w innych dużych miastach. W programie mogą wziąć udział studenci co najmniej 2. roku studiów oraz absolwenci (do roku po ukończeniu studiów).

Osoby zainteresowane powinny zapoznać się z informacjami dostępnymi na https://www.pzu.pl/kariera/program-praktyk. Rejestracja zgłoszeń trwa do 15 kwietnia.

Promocja Praktyk obejmie kampanię online a także spotkania na 15 uczelniach w 11 miastach, gdzie eksperci PZU będą rozmawiać na specjalnych stoiskach o ofertach praktyk, przebiegu rekrutacji i możliwościach dalszego rozwoju w Grupie PZU. W marcu PZU będzie też obecne na 4 największych targach pracy w Warszawie – Jobicon, Dni Kariery, Warszawskie Dni Informatyki oraz Absolvent Talent Days.

Załączniki

praktyki_pzu_plakat.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 2,4MB

Pobierz plik

praktycznie_fantastycznie.png

Typ: zdjęcie

Rozmiar 361,2kB

Pobierz plik

pzu_praktyki_stoisko_f.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 547,9kB

Pobierz plik