Szczegóły

Kontakt dla mediów

Biuro Prasowe

PZU Grupa PZU

rzecznik@pzu.pl

tel.: (022) 582 58 07

22 października 2018

Zapraszamy na otwarcie nowej placówki medycznej PZU Zdrowie w Gdańsku

25 października br. o godz. 12.00 PZU Zdrowie uruchomi nową placówkę medyczną w Gdańsku przy ul. Abrahama 1a. Podczas oficjalnego otwarcia będzie można zwiedzić centrum medyczne urządzone według nowych standardów, zapoznać się z jego ofertą oraz skorzystać z mini strefy zdrowia, oferującej konsultacje z fizjoterapeutą oraz analizę składu masy ciała.

Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Gdańsku to kolejna placówka oznakowana w ramach rozpoczętego w 2016 roku procesu brandingu sieci własnej PZU Zdrowie. Jest to pierwsza placówka urządzana od podstaw, dzięki czemu mogliśmy w pełni zastosować nasze standardy oznakowania i wystroju. Motywem przewodnim jest herbarium, które nawiązuje do tradycji medycyny i w naturalny sposób ociepla wnętrze, czyniąc je bardziej przytulnym dla pacjentów. Chcemy, aby ten motyw był naszym wizualnym wyróżnikiem. – mówi Julita Czyżewska, prezes PZU Zdrowie SA.

Nowo otwarta placówka specjalizuje się w bezoperacyjnym leczeniu i profilaktyce schorzeń kręgosłupa, takich jak bóle pleców, rwa kulszowa czy dyskopatia, w oparciu  o terapię manualną, fizykoterapię i rehabilitację leczniczą. Dodatkowo w swojej ofercie posiada porady m.in. ginekologa, okulisty, laryngologa i dermatologa, a także usługi poradni psychologicznej oraz diagnostykę laboratoryjną i obrazową.

PZU Zdrowie SA jako operator medyczny Grupy PZU zapewnia w Centrum Medycznym usługi zdrowotne klientom ubezpieczeniowym, abonamentowym, indywidualnym oraz w ramach systemu publicznego. Realizując konsekwentnie strategię akwizycji w obszarze zdrowia chcemy umożliwić naszym pacjentom jak najszerszy dostęp do opieki medycznej. – mówi Julita Czyżewska, prezes PZU Zdowie SA.

Obecnie PZU Zdrowie posiada w swojej ofercie 2100 placówek partnerskich w ponad 500 miastach w Polsce, a od kilku lat buduje własną sieć liczącą już 60 centrów medycznych, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Częstochowie, Radomiu, Płocku i Opolu. Kolejne otwarcia planowane są jeszcze w tym roku.

Więcej informacji na www.pzu.pl

Zapraszamy!

Załączniki

0_9.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 4,3MB

Pobierz plik

0_10.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 7,7MB

Pobierz plik

0_11.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 4,8MB

Pobierz plik

0_21.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 7,3MB

Pobierz plik

0_22.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 10,0MB

Pobierz plik

0_23.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 8,8MB

Pobierz plik