Szczegóły

23 maja 2024

PZU rekrutuje akademickich ambasadorów

Największy polski ubezpieczyciel kontynuuje skierowany do studentów Program Ambasador PZU – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025. To szansa na zdobycie praktycznej wiedzy i wartościowego doświadczenia u boku ekspertów PZU. Zgłoszenia trwają do 9 czerwca.

Do programu PZU zaprasza studentów od I do IV roku studiów kierunków ekonomicznych i informatycznych z 10 miast Polski: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Gdańska, Lublina, Katowic, Rzeszowa i Torunia. Akademiccy ambasadorzy będą reprezentować firmę i współorganizować ogólnopolskie projekty PZU dla studentów na swoich uczelniach. Współpracę z PZU na rok akademicki 2024/2025 rozpoczną pod koniec września.

Program stwarza jego uczestnikom liczne możliwości rozwoju, oferując m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach rozwojowych, szansę rozbudowania sieci kontaktów biznesowych, konsultacje z rekruterem. W mijającym roku akademiccy ambasadorzy przeszli certyfikowane warsztaty z personal brandingu, uczestniczyli w Dniach Otwartego Biznesu PZU, a część z nich skorzystała również ze skróconego procesu rekrutacji do tegorocznej edycji programu praktyk i staży.

– Mocno stawiamy na wspieranie młodych talentów, a Program Ambasador PZU jest jednym z projektów stworzonych z myślą o nich. Szukamy ambitnych, aktywnych studentów, którzy chcą się rozwijać, zdobyć konkretne umiejętności i poznać funkcjonowanie dużej organizacji, realizując projekty wraz z ekspertami PZU. Co roku uczestnicy programu wykazują się kreatywnością, własną inicjatywą i efektywnością. Część z nich zostaje z nami na dłużej. Także w tegorocznej edycji programu ambasadorzy będą odpowiadać za działania promocyjne PZU w obszarze marki pracodawcy bezpośrednio na swoich uczelniach i w mediach społecznościowych – mówi Anna Gaertig, kierownik Zespołu Rekrutacji i Marki Pracodawcy PZU.

Program Ambasador PZU to część inicjatywy PZU Student Talent, w ramach której ubezpieczyciel realizuje różne projekty kierowane do środowiska akademickiego – cykl warsztatów Dni Otwartego Biznesu oraz ogólnopolski program praktyk i staży. Więcej informacji o programie i formularz aplikacyjny dostępne są na stronie www.pzu.pl/ambasador

 

Załączniki

Program_Ambasador_PZU.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 656,9kB

Pobierz plik