Kamera skierowana na logo PZU

Biuro prasowe


Informacje prasowe

PZU laureatem Nagrody Gospodarczej Polskiego Radia

23 czerwca w studiu imienia Agnieszki Osieckiej w Warszawie wręczone zostały Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia. W kategorii „Skarb Narodowy” zwyciężył PZU. W imieniu spółki nagrodę odebrał Tomasz Kulik, członek zarządu PZU. ...

Więcej

PZU Marką Godną Zaufania 2017

20 czerwca podczas gali w Warszawie PZU został uhonorowany zaszczytnym tytułem Marka Godna Zaufania 2017 przyznawanym przez miesięcznik „My Company Polska”. Redakcja kolejny już raz poprosiła przedsiębiorców o wskazanie tych produktów i usług, do których mają szczególne zaufanie. ...

Więcej

Sekundy, które zmieniły życie

Już w najbliższy czwartek, 15 czerwca, o godzinie 22.05, na antenie TVP1 premiera serialu „Sekundy, które zmieniły życie”. To dwunastoodcinkowy cykl dokumentalny promujący bezpieczeństwo na drogach, który powstał dzięki wsparciu PZU. ...

Więcej
Zobacz wszystkie

Multimedia

Film wizerunkowy PZU

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.


PZU w social mediaZobacz wszystkie

Biuro Prasowe udziela informacji wyłącznie przedstawicielom mediów. Klientów firmy prosimy o kierowanie pytań do lokalnych placówek firmy lub do naszych konsultantów. Adresy i numery telefonów jednostek PZU i PZU Życie SA są dostępne tutaj. Telefon do Centrali PZU SA i PZU Życie SA: (22) 582 20 00.

Biuro Prasowe nie udziela informacji dotyczących konkretnych umów ubezpieczenia*. Do interweniowania w takich sprawach, zgodnie z obowiązującymi przepisami, upoważnieni są m.in. Rzecznik Finansowy, Rzecznik Praw Obywatelskich, etc.

*Artykuł 35 ust. 1 ustawy z 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz. U. poz. 1844): zakład ubezpieczeń i osoby w nim zatrudnione, a także osoby i podmioty, za pomocą których zakład ubezpieczeń wykonuje czynności ubezpieczeniowe są obowiązane do zachowania tajemnicy dotyczącej poszczególnych umów ubezpieczenia.

Newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o informacjach prasowych firm w grupie PZU

Jeszcze dziś zapisz się do naszego newslettera

Administratorem danych osobowych jest Grupa PZU z siedzibą w Warszawie, , który przetwarza dane podane w formularzu w celu świadczenia usług zgodnie z Regulaminem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do świadczenia usług. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.