Kamera skierowana na logo PZU

Multimedia

Paweł Surówka

Zdjęcia

Agnieszka, mama dwóch wspaniałych córek – starszej Wiktorii i młodszej Zuzi, kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. 

To była wyprawa z mężem – Wiesławem do sklepu. Wieczór, tuż po zmroku, oświetlenie na ulicy nie działało. Nagle przed ich oczami ukazał się TIR ustawiony w poprzek drogi. Hamowanie na nic się zdało, Wiesław tragicznie zginął w wypadku. 

Agnieszka nie poddała się, zabiegając o przyszłość córek, samodzielnie prowadząc dom i podejmując wiele typowo męskich prac wraz z nimi. Z sukcesem. Największą mobiizację dały mi dwie córki – mówi.

Premiera nowego odcinka w każdy czwartek o 22:05 w TVP1.

https://www.facebook.com/pomoctomoc/
https://www.facebook.com/sekundyktorezmienilyzycie/

Video

PZU Zdrowie w liczbach.jpg

Infografika

Podjęta z inicjatywy Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego renowacja Cadillaca, ostatniego auta Marszałka Józefa Piłsudskiego, zakończyła się sukcesem. Dziś 7 listopada, w Belwederze, Prezydent uroczyście odsłonił odrestaurowane auto. Samochód w dniu 11 listopada przejedzie ulicami Warszawy, a następnie zostanie wyeksponowane w specjalnej gablocie przy Belwederze. Partnerem strategicznym renowacji była Fundacja PZU.
http://media.pzu.pl/pr/288987/fundacja-pzu-zaprasza-do-obejrzenia-odrestaurowanego-cadillaca-marszalka-jozefa-pilsudskiego

ulubione

pzu logo rgb

Logotypy