Kamera skierowana na logo PZU

Multimedia

Paweł Surówka.jpg

Zdjęcia

Jak udzielić pierwszej pomocy ofiarom wypadku drogowego? Co należy zrobić i o czym należy pamiętać? Jak wybić szybę w samochodzie? Jak bezpiecznie wyjąć poszkodowanego z pojazdu? Jak udrożnić drogi oddechowe osobom, u których podejrzewamy uraz kręgosłupa? Jak wykonać uciski klatki piersiowej? Jak opatrzyć ranę?

Jeżeli nasz film Wam się spodobał i uważacie przekazaną w nim wiedzę za wartościową, to zachęcamy Was do dzielenia się nim. Podnosząc świadomość na temat pierwszej pomocy zwiększacie szansę na to, że ktoś kiedyś może uratować Wasze życie, ponieważ w krytycznym momencie będzie wiedział, co należy zrobić.

PS W filmie zamiast "ilość osób", powinno być "liczba osób". Liczba służy do określenia rzeczowników policzalnych, a ilość niepoliczalnych. Nasz błąd, nie powtarzajcie go. :)

Serdecznie dziękujemy naszemu Partnerowi odcinka PZU!
Tu możecie dowiedzieć się więcej o PZU GO:
https://www.youtube.com/watch?v=gIodCozZ9xw&t=

Ten film nie mógłby powstać bez pomocy wielu osób, którym chcielibyśmy ogromnie podziękować:
- Panu dr n.med. Ireneuszowi Barziej z Polskiego Towarzystwa Ratowników Medycznych za ogromne zaangażowanie i wszystkie konsultacje merytoryczne
- Panu ratownikowi Jakubowi Nelle z Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Krotoszynie za pomoc merytoryczną
- Straży Miejskiej m.st. Warszawy za udostępnienie nam Miasteczka Ruchu Drogowego i za pomoc w realizacji odcinka
- Tomkowi Szambelanowi za bycie poszkodowanym
- Sławkowi Nadolskiemu za bycie operatorem oraz przechodniem, który dzwoni po pomoc
- Tomkowi Wilczyńskiemu za bycie operatorem
- Operatorem w odcinku był również Marcin.

Video

PZU Zdrowie w liczbach.jpg

Infografika

Podjęta z inicjatywy Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego renowacja Cadillaca, ostatniego auta Marszałka Józefa Piłsudskiego, zakończyła się sukcesem. Dziś 7 listopada, w Belwederze, Prezydent uroczyście odsłonił odrestaurowane auto. Samochód w dniu 11 listopada przejedzie ulicami Warszawy, a następnie zostanie wyeksponowane w specjalnej gablocie przy Belwederze. Partnerem strategicznym renowacji była Fundacja PZU.
http://media.pzu.pl/pr/288987/fundacja-pzu-zaprasza-do-obejrzenia-odrestaurowanego-cadillaca-marszalka-jozefa-pilsudskiego

ulubione

pzu logo rgb

Logotypy