PZU Marką Godną Zaufania 2018

Zaszczytny tytuł Marka Godna Zaufania znów trafił do PZU! Redakcja miesięcznika „My Company Polska” poprosiła przedsiębiorców o wskazanie produktów i usług, do których mają szczególne zaufanie. Niekwestionowanym liderem w branży ubezpieczeniowej okazał się PZU zdobywając 48 proc. wszystkich głosów oddanych na ubezpieczycieli.

Badanie Marka Godna Zaufania już po raz trzeci przeprowadził na zlecenie miesięcznika „My Company Polska” instytut badawczy Kantar Millward Brown. Finalnie w badaniu wzięło udział 951 przedsiębiorców. Ankietowani proszeni byli o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, której marce w danej kategorii ufają najbardziej. W każdej kategorii można było wskazać tylko jedną markę. Przedsiębiorcy wymienili łącznie ponad 184 znanych sobie i cenionych marek.

W kategorii „firma ubezpieczeniowa” kolejny już raz zwyciężył PZU. Wszystkie pytania dotyczące marek były otwarte. Dało to równe szanse nominacji każdej marce, niezależnie od jej wielkości i zasięgu. Odpowiedzi respondentów w pełni bazowały na ich osobistej wiedzy i doświadczeniu, co jeszcze bardziej podkreśla znaczenie tytułu Marka Godna Zaufania.

Załączniki

  • MGZ_LOGO 2018_blue.jpg

    Typ: zdjęcie

    Rozmiar 379,4 kB

    Pobierz plik