Szczegóły

24 września 2021

mojePZU nagrodzone w konkursie „E-commerce Polska Awards 2021”

PZU zdobył tytuł „Najbardziej cyfrowy ubezpieczyciel” w najważniejszym dla branży e-handlu konkursie e-Commerce Polska Awards 2021, organizowanym corocznie przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Jury doceniło mojePZU – najbardziej rozbudowaną platformę samoobsługową na rynku ubezpieczeniowym w Polsce.

mojePZU to nowoczesny i intuicyjny serwis samoobsługowy, który zapewnia klientom ubezpieczyciela łatwy dostęp do produktów i usług oferowanych przez większość spółek Grupy PZU. Aplikacja  cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Korzystają z niej ponad 2 mln użytkowników, którzy zdalnie mogą załatwić większość spraw.

mojePZU umożliwia zgłoszenie szkody, sprawdzenie jej statusu, zakupienie ubezpieczeń majątkowych czy inwestowanie oszczędności. Poprzez serwis i aplikację klienci mogą również samodzielnie zapisać się na wizytę lekarską bądź badania, odebrać skierowanie czy pobrać e-receptę. mojePZU jest najbardziej rozbudowaną platformą na rynku, a PZU stale wzbogaca serwis o nowe funkcje.  

Portal to narzędzie 360, które nie tylko wspiera klientów indywidualnych, ale także tradycyjne kanały sprzedaży. Ułatwia pracę agentom, dając  możliwość obsłużenia swoich klientów całkowicie online, co jest szczególnym ułatwieniem w czasie pandemii.

e-Commerce Polska Awards to najważniejszy konkurs dla branży e-commerce. Laureatami konkursu są największe i najbardziej innowacyjne marki działające w Polsce, które wyróżniane są za wizję, innowacyjne myślenie i sukcesy e-biznesowe.

Załączniki

MOJE_PZU.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 861,8kB

Pobierz plik