Szczegóły

06 czerwca 2019

PZU z ofertą dla klientów Premium

Coraz więcej Polaków może powiedzieć o sobie, że dobrze lub bardzo dobrze zarabia. Specjalnie dla nich PZU przygotowało ofertę ubezpieczeń na życie, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów i zapewniają najwyższą jakość usług.

Już jeden na stu pracujących Polaków może pochwalić się pensją powyżej 20 tys. brutto, a sześciu na stu pracujących Polaków to osoby dobrze zarabiające (pensja powyżej 7 100 zł brutto)*. Oznacza to, że coraz większa liczba osób w Polsce może pozwolić sobie na usługi wyższej jakości, wśród których są również ubezpieczenia z kategorii „premium”.

Ubezpieczenie premium w PZU to gwarantowane wsparcie finansowe oraz szereg unikalnych usług (łącznie z szybką diagnostyką i prywatnymi wizytami lekarskimi) dla właściciela polisy lub jego bliskich. W razie nieprzewidzianych sytuacji takich jak ciężka choroba, wypadek lub śmierć, kiedy potrzebny jest duży i szybki zastrzyk gotówki, ubezpieczenie zapewni pieniądze, nie uszczuplając przy tym naszych własnych oszczędności.

Oferta PZU koncentruje się zarówno na ubezpieczeniach, które gwarantują wysoką lub bardzo wysoką wypłatę z polisy w razie śmierci lub choroby (PZU Spokój na Każdy Dzień), jak również zapewniają wypłatę z góry określonego kapitału w przyszłości dla klienta lub jego bliskich (PZU Gwarantowane Jutro).

Pod numerem telefonu 22 505 14 44 (opłata zgodna z taryfą operatora) osoby zainteresowane  ofertą PZU mogą umówić się z jednym z ponad 100 ekspertów premium PZU, czyli agentów ubezpieczeniowych specjalnie przygotowanych do rozmów o indywidualnych potrzebach wymagających klientów.

Dodatkowo, w ramach akcji specjalnej przygotowane zostały vouchery o wartości kilkuset złotych, które upoważniają Klientów, którzy zdecydują się na ubezpieczenie premium, do przeprowadzenia badań genetycznych, uczestniczenia w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych czy udziału w warsztatach kulinarnych.
 

* Źródło: Raport KPMG „Rynek dóbr luksusowych w Polsce. Edycja 2017"

Załączniki

Pewnosc_copy.png

Typ: zdjęcie

Rozmiar 674,1kB

Pobierz plik