Szczegóły

10 maja 2021

PZU gwarantuje kompleksową ochronę właścicielom pojazdów

Kradzież auta, jego uszkodzenie albo zarysowana karoseria to tylko niektóre z sytuacji, jakie mogą się przydarzyć nawet doświadczonym kierowcom. Na wypadek m.in. takich zdarzeń PZU oferuje ubezpieczenie PZU Auto AC. Klienci mogą kupić nową umowę AC ze zniżką do 28 proc. Ubezpieczyciel właśnie wystartował z kampanią promującą autocasco.

PZU Auto AC chroni praktycznie od wszystkich zagrożeń związanych z jego użytkowaniem, poza tymi wyraźnie wykluczonymi w ogólnych warunkach ubezpieczenia, jak na przykład wojna czy atak terrorystyczny.

– Z polisą PZU Auto AC właściciel pojazdu zyskuje pewność, że pomożemy mu za każdym razem, niezależnie od tego, czy będzie to uszkodzenie karoserii przez np. silny grad czy włamywacz zniszczy pojazd, albo gryzonie przegryzą przewody. Nasze ubezpieczenie chroni nawet w takich sytuacjach, których dziś nie potrafimy przewidzieć. Konsultanci PZU służą pomocą 7 dni w tygodniu przez 24 godziny – wyjaśnia Tomasz Piekarski, dyrektor Biura Produktów Komunikacyjnych PZU.

Nowi klienci mogą skorzystać ze zniżki do 28 proc., jeśli kupią pakiet: OC, AC i NNW. Oferta dotyczy ubezpieczeń samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych w nadwoziu osobowym oraz tych o ładowności do 750 kg i DMC do 3,5 t.

Ubezpieczenie warto rozszerzyć o dodatkowe opcje – takie jak Pomoc w Drodze czy Asystent Zdrowotny. Dzięki nim mamy wsparcie w różnego rodzaju sytuacjach życiowych – od holowania auta, poprzez organizację i pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego czy noclegu, aż po pomoc w powrocie do zdrowia po wypadku – badania diagnostyczne, leczenie i rehabilitację w prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce.

Ubezpieczenie PZU Auto AC oraz każde z dostępnych rozszerzeń można w wygodny, bezpieczny i zdalny sposób kupić za pośrednictwem serwisu mojePZU, a także przez infolinię, u jednego z 5 500 agentów lub w 400 oddziałach PZU w całej Polsce.

7 maja PZU rozpoczął nową kampanią marketingową promującą ubezpieczenia komunikacyjne. Szczególny nacisk ubezpieczyciel kładzie w niej na możliwość skorzystania ze zniżki do 28 proc. na nowe ubezpieczenie AC w pakiecie z OC i NNW. Kampania potrwa do 6 czerwca 2021 r. 

Załączniki

PZU_kompleksowa_ochrona.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 444,5kB

Pobierz plik