Szczegóły

10 lutego 2021

Grupa PZU zapewni dobry start pięcioraczkom z Gniezna

Wózki trojaczy i bliźniaczy oraz polisę Gwarantowane Jutro przekazała rodzicom pięcioraczków z Gniezna Fundacja PZU. Dodatkowo PZU Zdrowie ufundowało pakiet medyczny dla całej rodziny. Anastazja, Klara, Laura, Wiktoria i Maksymilian przyszli na świat 17 stycznia 2021 r. w poznańskim szpitalu.

– Blisko ludzi i ich potrzeb – to hasło, którym kierujemy się w Fundacji PZU. Kiedy usłyszeliśmy, że w rodzinie w Gnieźnie urodziły się pięcioraczki, natychmiast postanowiliśmy im pomóc.  Oprócz radości i szczęścia, rodziców czeka teraz także wiele wyzwań – zaznacza Jolanta Zabarnik-Nowakowska, prezes zarządu Fundacji PZU.

– PZU Zdrowie od kilku lat oferuje wsparcie w ramach programu Karta Dużej Rodziny. Tej wyjątkowej dużej rodzinie chcemy szczególnie ułatwić start, dlatego postanowiliśmy objąć całą siódemkę kompleksową opieką medyczną, w tym pomocą indywidualnego opiekuna, który w razie potrzeby skoordynuje wizyty lekarskie i badania. Sama będąc mamą, wiem, jak ważne jest dla rodziców poczucie komfortu związanego z tym, że ich pociecha jest w dobrych rękach – mówi Anna Janiczek, prezes zarządu PZU Zdrowie.

Wyprawkę sfinansowaną wspólnie przez Fundację PZU oraz PZU Zdrowie przekazaliśmy rodzicom Anastazji, Klary, Wiktorii, Laury i Maksymiliana we wtorek, w oddziale PZU w Gnieźnie przy ul. Świętego Wawrzyńca.

- Pięcioraczki to ogromne szczęście rodziców, ale też pięć razy więcej pracy i obowiązków. Zawsze jesteśmy blisko klientów, chcemy z nimi dzielić także radosne momenty i zapewnić wsparcie podczas ważnych  wydarzeń. Mam nadzieję, że nasza wyprawka zapewni pięcioraczkom łatwiejszy start w życie  – mówi Jarosław Gębala, dyrektor oddziału PZU w Gnieźnie.

Wyprawka składa się z:

  • ubezpieczenia PZU Gwarantowane Jutro, które zapewnia wypłatę określonej w polisie kwoty po ukończeniu przez pięcioraczki 18 lat,
  • specjalnego pakietu medycznego do placówek PZU Zdrowie dla całej rodziny, w tym także rodziców, 
  • wózków dziecięcych  – trojaczego i bliźniaczego.

​Fundacja PZU realizuje działania filantropijne Grupy PZU, które są elementem jej strategii zaangażowania społecznego. Fundacja wspiera działania z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej.  PZU Zdrowie  to jeden z największych operatorów medycznych w Polsce ze 130 placówkami własnymi i 2200 partnerskimi oraz z własną siecią pracowni diagnostyki obrazowej i centrum telemedycznym.

Załączniki

PZU_Gniezno_piecioraczki_1.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 762,5kB

Pobierz plik

PZU_Gniezno_piecioraczki_2.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 710,0kB

Pobierz plik

PZU_Gniezno_piecioraczki_3.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 845,2kB

Pobierz plik

PZU_Gniezno_piecioraczki_4.jpg

Typ: zdjęcie

Rozmiar 802,4kB

Pobierz plik