Szczegóły

Kontakt dla mediów

Biuro Prasowe

PZU Grupa PZU

rzecznik@pzu.pl

tel.: (022) 582 58 07

29 czerwca 2020

Gdzie uciec przed niskimi rentownościami? Zadaj pytanie ekspertom TFI PZU!

TFI PZU zaprasza do udziału w webinarium poświęconemu bieżącym obserwacjom rynków finansowych. Swoimi analizami i spostrzeżeniami podzielą się osoby z długoletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym, które uczestniczą w procesach analitycznych i inwestycyjnych w TFI PZU. Spotkanie odbędzie się 1 lipca o godz. 11.00. Uczestnicy mogą wcześniej zadać pytania ekspertom, na które odpowiedź dostaną podczas spotkania online.

Jak wyglądają efekty uboczne ratowania gospodarki i co to oznacza dla inwestorów? Czy faktycznie jesteśmy zmuszeni do zaakceptowania tak niskich stóp zwrotu? Czy może powinniśmy rozpocząć poszukiwanie nowych strategii? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć eksperci TFI PZU w organizowanym 1 lipca specjalnym webinarium #WEBinPZU.

Marcin Żółtek, wiceprezes TFI PZU, przybliży obszar rynku kapitałowego, w którym na dobre zagościł COVID-19. Paweł Gołębiewski, zarządzający funduszami dłużnymi w TFI PZU, zwróci uwagę na to, że niskie depozyty i odsetki z obligacji to nie jest ślepa uliczka. Z kolei Michał Jezierski, analityk w TFI PZU, odpowie na pytanie, czy akcje już dotarły do szczytu.

Po wystąpieniach odbędzie się sesja Q&A – eksperci TFI PZU odpowiedzą na pytania od uczestników. Pytania można przesłać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie wydarzenia.

Data: 1 lipca 2020 r. (środa) w godz. 11.00 – 11.50.

Więcej szczegółów oraz link do webinaru #WEBinPZU na stronie: https://www.pzu.pl/tfi/webinpzu