Kamera skierowana na logo PZU

Informacje prasowe

PZU radzi jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci [RAPORT]

Jak wskazują wyniki najnowszego raportu PZU „Bezpieczne dziecko”, 84 proc. rodziców uważa, że w dzisiejszym świecie na dzieci czyha więcej niebezpieczeństw niż w czasach, gdy sami byli mali. Zdecydowana większość badanych twierdzi, że to mama i tata powinni uczyć dzieci bezpiecznych zachowań. Jednak aż 8 na 10 rodziców nie czuje się pewnie w tym temacie i chętnie skorzystałoby z pomocy ekspertów.

Więcej

Opaska i mobilna aplikacja – PZU pomaga rodzicom dbać o bezpieczeństwo dzieci

PZU - największy polski ubezpieczyciel - w innowacyjny sposób podchodzi do bezpieczeństwa: nie tylko edukuje jak należy się zachowywać, ale także pomaga rodzicom dbać o bezpieczeństwo ich dzieci. W nadmorskich miejscowościach PZU rozdaje właśnie specjalne opaski zsynchronizowane z aplikacją mobilną. Równolegle ubezpieczyciel prowadzi badanie, jak Polacy troszczą się o maluchy, czym jest dla nich bezpieczeństwo i jak dużo dzieci o nim wiedzą.

Więcej

Jak bardzo jesteśmy bezpieczni we własnym domu. Poradnik „Spokojnie mieszkaj”

O ubezpieczeniu domu i mieszkania zazwyczaj przypominamy sobie w dwóch sytuacjach: przy ich zakupie oraz po doświadczonej szkodzie. Zmianie tego stanu nie sprzyjają utarte mity dotyczące ubezpieczeń, chociażby ich ceny. W efekcie nasza czujność jest uśpiona, a majątek wielu z nas nie jest ubezpieczony. PZU wzięło pod lupę polisy mieszkaniowe w Polsce.

Więcej

Spokojny wypoczynek z PZU Wojażer

15 czerwca rusza kampania promująca polisę PZU Wojażer. Ubezpieczyciel będzie zachęcał Polaków do zadbania o spokojny wypoczynek zarówno w kraju, jak i za granicą. Amatorów podróży nie zabraknie. Ich liczba może sięgnąć 20 milionów.

Więcej

PZU liderem zarządzania marką pracodawcy w Polsce

Profesjonaliści HR, public relations i marketingu wskazali PZU jako firmę, która najlepiej zarządza marką pracodawcy w Polsce. Wynik potwierdzają niezależne badania Goldman Recruitment oraz HRM Institute. Polskiego lidera gonią międzynarodowi giganci tacy jak Google, EY oraz Ikea.

Więcej

Niestraszki nauczą dzieci dbania o zdrowie i bezpieczeństwo

PZU został partnerem warsztatów edukacyjnych dla dzieci w Akademii Duckie Deck. Głównym celem zajęć jest rozbudzanie w dzieciach ciekawości świata i odkrywanie ich pasji. Podczas warsztatów Niestraszki – postacie znane z kampanii PZU – będą zachęcać najmłodszych, aby dbali o bezpieczeństwo.

Więcej

#najlepszastrona praktyk i staży PZU

Ruszyła kampania promująca płatne praktyki i staże w PZU. Do 15 kwietnia studenci i absolwenci mogą wybierać spośród ponad 80 ofert rozwojowych w największych polskich miastach. Staże w PZU to umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, rozsądne godziny pracy i wsparcie opiekuna.

Więcej

Niestraszki w pakiecie na święta od PZU

6 grudnia rusza pierwsza odsłona nowej kampanii świątecznej PZU „Niestraszki w pakiecie”. Jej bohaterami jest piątka Niestraszków – zabawnych, ale roztropnych postaci, które pełnią misję edukacyjną – uczą dzieci zasad bezpieczeństwa. ...

Więcej

PZU uczy najmłodszych

„PZU Ulubiona Zabawka” to pilotażowy program edukacyjny dla dzieci. Dzięki niemu ulubione zabawki najmłodszych zostaną objęte specjalną ochroną, którą potwierdza certyfikat. Program uczy, jak dbać o to, co najcenniejsze i wyjaśnia, dzieciom, jak działa ubezpieczenie. ...

Więcej

"Biegnij, kochanie, biegnij" – PZU wypromuje imprezy biegowe

16 marca startuje kampania zachęcająca Polaków do aktywności fizycznej i wspierania najbliższych w sportowej rywalizacji podczas imprez biegowych. Pierwszym wydarzeniem, do którego akcja reklamowa będzie nawiązywać jest jubileuszowy 10. PZU Maraton Warszawski. Przekaz kampanii jest skierowany do osób najbliższych biegaczom i będzie zachęcał ich do pojawienia się na trasie biegu i kibicowania zawodnikom. ...

Więcej

PZU „uThoruje” drogę na staż

3 marca rusza kolejna odsłona kampanii „PZU. Przyciągamy najlepszych”. W tym roku przebiega pod hasłem „uThoruj sobie drogę na straż”. Celem jest rekrutacja najzdolniejszych młodych ludzi do ogólnopolskiego programu staży i praktyk i umacnianie wizerunku PZU jako atrakcyjnego pracodawcy. Przekaz kierowany jest do studentów i absolwentów w największych ośrodkach akademickich w Polsce. ...

Więcej
Zobacz więcej