Kamera skierowana na logo PZU

Informacje prasowe

Specjalne działania PZU w związku z nawałnicami

„W odpowiedzi na apel Pani Premier zostały podjęte specjalne działania, których celem jest jak najszybsza pomoc poszkodowanym w nawałnicach. PZU wdrożyło procedurę zarządzania kryzysowego, uruchomiliśmy pierwsze wypłaty, zwiększona została dwukrotnie liczba konsultantów na infolinii, maksymalnie skróciliśmy czas zgłaszania szkody.” – powiedział Roman Pałac, prezes PZU Życie odpowiedzialny za likwidację szkód w Grupie PZU. ...

Więcej

Ubezpiecz swoje dziecko przed wyjazdem na obóz zimowy

Niedługo zaczynają się ferie zimowe. To okazja do aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz rodzin. Warto, by rodzice zadbali o bezpieczeństwo swoich pociech na stoku narciarskim czy lodowisku. Odpowiednia polisa zapewni im spokój w razie nieprzewidzianych wypadków.

Więcej

Samoobsługa szkody - nowa aplikacja PZU

PZU wprowadził aplikację internetową do samodzielnej kalkulacji kosztów naprawy samochodu i uszkodzonego mienia. To pierwsza na rynku usługa, która pozwoli klientowi natychmiastowo uzyskać wartość kwotową szkody.

Więcej

PZU wspiera przemysł stoczniowy

Największy polski ubezpieczyciel wspiera polską gospodarkę, w tym przemysł stoczniowy. Udziela gwarancji ubezpieczeniowych największym stoczniom i firmom okołostoczniowym z Grupy Mars Shipyards&Offshore.

Więcej

Jak bardzo jesteśmy bezpieczni we własnym domu. Poradnik „Spokojnie mieszkaj”

O ubezpieczeniu domu i mieszkania zazwyczaj przypominamy sobie w dwóch sytuacjach: przy ich zakupie oraz po doświadczonej szkodzie. Zmianie tego stanu nie sprzyjają utarte mity dotyczące ubezpieczeń, chociażby ich ceny. W efekcie nasza czujność jest uśpiona, a majątek wielu z nas nie jest ubezpieczony. PZU wzięło pod lupę polisy mieszkaniowe w Polsce.

Więcej

TUW PZUW ubezpieczy Polską Grupę Górniczą

Polska Grupa Górnicza (d. Kompania Węglowa) zostanie objęta ochroną ubezpieczeniową przez TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych. Umowa z PGG jest pierwszą tak znaczącą umową na ryzyka górnicze w historii TUW PZUW.

Więcej

PZU życzy zdrowia i je ubezpiecza

PZU wprowadza na rynek pakiet polis od najcięższych chorób cywilizacyjnych – „PZU Na Życie i Zdrowie”. W kampanii promującej nowe usługi PZU będzie zachęcał, aby zdrowia sobie nie tylko życzyć, ale również je ubezpieczyć.

Więcej

Rowerzysto, ubezpiecz się

PZU od kilku lat oferuje posiadaczom rowerów elastyczną polisę "Bezpieczny rowerzysta". Elastyczną, bo ochroną ubezpieczeniową objęty jest rowerzysta wskazany w polisie. Może nim być użytkownik roweru, a nie tylko jego właściciel.

Więcej

PZU instytucją przyjazną mediacji 2015

Już po raz drugi PZU został uznany za „Instytucję finansową przyjazną mediacji”. To specjalne wyróżnienie przyznawane przez Komisję Nadzoru Finansowego. Otrzymują je instytucje, które publicznie deklarują chęć polubownego załatwiania sporów.

Więcej

PZU wesprze cyberbezpieczeństwo polskiego biznesu

Jednym z największych współczesnych wyzwań jest tzw. cyberbezpieczeństwo. Świat staje się coraz bardziej zależny od technologii cyfrowych. Powoduje to konieczność stworzenia efektywnego systemu ochronnego w wymiarze teleinformatycznym.

Więcej

PZU ubezpieczy wyświetlacze Samsung

PZU poszerza ofertę ubezpieczeń sprzętu elektronicznego. W ramach współpracy z Samsung Electronics Polska powstało ubezpieczenie wyświetlacza w najnowszym modelu smartfona koreańskiego giganta. Galaxy S7 jest nowym flagowym modelem smartfona marki Samsung. ...

Więcej

Rusza sprzedaż dotowanych ubezpieczeń upraw

14 marca rusza w PZU sprzedaż dotowanych ubezpieczeń upraw. Wiosenna oferta jest bardzo atrakcyjna dla klientów, bo dostaną z budżetu państwa wyższą dopłatę do składki. W tym roku wyniesie ona 65%.

Więcej

PZU wyróżniony za najlepszą obsługę klienta

PZU najlepszym ubezpieczycielem w Polsce pod kątem obsługi klienta według MojeBankowanie.pl. W rankingu Instytucja Roku 2015, opracowanym przez portal, PZU zajął pierwsze miejsca w obydwu kategoriach „Najlepsza jakość obsługi w placówce” oraz „Najlepsza jakość obsługi w zdalnych kanałach kontaktu”. W zestawieniu wzięto pod uwagę 23 firmy ubezpieczeniowe.

Więcej

Pamiętaj o ubezpieczeniu dziecka na zimowy wyjazd

Niedługo zaczynają się ferie zimowe. To okazja do aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także dla całych rodzin. Warto, by rodzice zadbali o bezpieczeństwo swoich pociech na stoku narciarskim czy lodowisku. ...

Więcej

Ubezpieczenie nagrobka w PZU

Od kilkunastu lat w PZU można ubezpieczyć nagrobki. Można to uczynić razem z ubezpieczeniem domu albo osobno. Polisa obejmuje grobowiec lub tradycyjny nagrobek składający się z płyty umieszczonej na cokole oraz tablicę z napisami, a także rzeźby i inne elementy ozdobne. ...

Więcej
Zobacz więcej